Drewniane zabawki w prezencie

Nie do końca wiem dlaczego ale uważam, że drewniane zabawki mają swój szczególny urok. Dlatego tez bardzo często kiedy wybieram jakieś zabawki to często dość nieświadomie sięgam po takie, które są z drewna albo wyglądają trochę staromodnie. Ostatnio, kiedy szukałam prezentów na urodziny dla mojego czteroletniego siostrzeńca też tak było i jednym z prezentów, które ode mnie dostał było coś drewnianego.

Mój siostrzeniec ma już dużo drewnianych zabawek

drewniany parkingTo oczywiście nie był pierwszy raz kiedy mój siostrzeniec dostał ode mnie coś zrobionego z drewna. Jednakże tym razem sprawiłam mu naprawdę duży prezent, który muszę przyznać, że całkiem dobrze prezentuje się w jego pokoju. Kupiłam mu duży, drewniany parking, który składa się z aż trzech poziomów. Dlatego też jest to tak wysoka zabawka, która wyróżnia się na tle innych przedmiotów w jego pokoju. W tym zabawkowych garażu, który znalazłam jest nawet widna, dzięki którym samochody dostępne w zestawie mogą dostać się na poszczególne poziomy. Oprócz czterech aut w różnych kolorach w zestawie znajdował się też helikopter. Oczywiście samochody mogą wjeżdżać i zjeżdżać z parkingów po specjalnych zjazdach. Na parkingu znajduje się też nawet stacja benzynowa. Muszę przyznać, że to wszystko wygląda razem naprawdę super. Sam zestaw wykonany jest solidnie, a więc nie martwię się o to, że mój siostrzeniec szybko go zniszczy.

Z tego co wiem siostrzeniec jest bardzo zadowolony z prezentu. Nie dziwię się, ponieważ uwielbia on samochody i kiedy tylko się widzimy zawsze mi o nich opowiada. Dlatego też bawienie się samochodami i parkingiem sprawia mu niesamowitą przyjemność. Przesz to, że zestaw ten jest tak porządny i duży to nie kosztował mało ale najważniejsze jest to, że mojemu siostrzeńcowi przypadł do gustu.