Dostałam od kuriera zamówiony ekogroszek

Zamówiłam opał na zimę. Długo zastanawiałam się z jakiego źródła kupić opał ale postanowiłam zaufać dobrym komentarzom na forum, z którego często korzystam. Zamówiłam ekogroszek ze Śląska bo był on najczęściej polecanym opałem.

Czekam na dostawę ekogroszku

ekogroszek pochodzący ze ŚląskaEkogroszek pochodzący ze Śląska zmawiam w sporej ilości. zazwyczaj robię jedno zamówienie żeby opału starczyło mi na całą zimę. Jeżeli zima jest dłuższa to pod koniec zamawiam jeszcze potrzebną ilość. Ekogroszek pochodzący ze Śląska zostanie do mnie dostarczony kurierem. Dostawa jest darmowa bo moje zamówienie przekroczyło odpowiednią kwotę pieniędzy. Towar ma zostać dostarczony do końca tygodnia. mama nadzieję, ze kurier przed doręczeniem skontaktuje się ze mną telefonicznie i będę mogła z nim ustalić godzinę dostawy. W trakcie tygodnia pracuję poza miastem i muszę mieć czas żeby dojechać do domu. Ekogroszek jest bardzo popularny w dzisiejszych czasach. Wiele osób z niego korzysta i poleca. Ekogroszek, który zamówiłam był w dobrej cenie. Sporo zaoszczędziłam. Jakiś czas temu dostosowałam piec do ogrzewania ekogroszkiem i jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji. Inwestycja już  mi się zwróciła i na pewno z każdym rokiem ogrzewanie ekogroszkiem będzie bardziej opłacalne. Piec, który kupiłam jest dobrej jakości i nie wymaga ode mnie sporo pracy. Wystarczy, że załaduje ekogroszek do specjalnego podajnika. Ekogroszek będzie z niego pobierany i ja od czasu do czasu muszę to tylko kontrolować.

Kurier zadzwonił do mnie w piątek około godziny dwunastej. Potwierdziła, że po piętnastej będę w domu. Powiedział,z ę ma spor paczek w mojej okolicy więc na mnie poczeka. Ekogroszek został dostarczony. paczki nie były naruszone. Jestem bardzo zadowolona z dostawy. Wystawiłam pozytywna opinię.